22.04.2015
Orange Moldova a desemnat câștigătorii concursului: Orange vă invită să vă folosiţi cunoştinţele pentru a câştiga premii unice.
S-au lăsat provocați, au răspuns si au câștigat! Orange Moldova a făcut astăzi publice numele norocoșilor primei etape (16.03.15 – 12.04.15) a concursului cu întrebări și răspunsuri din domeniul fotbalului și a Ligii Campionilor.
Vedeți mai jos premiile si numele câștigătorilor:
- Locul 1: Oleg Bendilic
2 bilete la un din semifinele Ligii Campionilor și un smartphone Samsung Galaxy Alpha. - Locul 2: Vitalie Rodnițchi
un smartphone Lenovo Vibe Z2 - Locul 3: Olga Josan
un smartphone HTC Desire 300
Participă și tu în ultima etapă în care poți câștiga premii unice!

